İleri – Uygulamalı Fotoğraf Eğitimi

uygulamalı fotoğraf kursuTemel fotoğraf eğitimini tamamlayan bireylerin kendilerini geliştirmek, uygulama yapmak ve fotoğraf pratiğini arttırmak üzere hazırlanan ileri uygulamalı fotoğraf kursu programımız 4 hafta sürmektedir.

Dersler hem açık alanda hem de sanat merkezinde gerçekleştirilmektedir. Açık alanda gerçekleştirilecek derslerde mekanlar hep birlikte kararlaştırılmaktadır.

Ayrıca 4 haftalık eğitimin sonunda talep edilirse Bergama, Şirince, Karagöl, Foça, Efes, Manisa Spil gibi yerlere fotoğraf gezisi de düzenlenmektedir.

1. Ders
*Fotoğraf çekim teknikleri örnekle anlatımı
*Portre çekim uygulamalı anlatımı

2. Ders
*Fotoğraf çekim teknikleri anlatımı
*Nesne ve manken çekimi uygulamalı anlatımı

3. Ders
*Önceden kararlaştırılan bir dış çekim uygulamalı ders

4. Ders
*Önceden kararlaştırılan bir dış çekim uygulamalı ders

İlk 2 ders sanat merkezinde fotoğraf örnekleriyle beraber fotoğraf çekim teknikleri anlatılacak ve portre ve nesne çekimi uygulamalı olarak yapılacaktır.

3. ve 4. derslerde bütün çekim teknikleri öğrenciyle ilk iki der
ste kararlaştırılan bir geziyle yakın çevrede uygulamalı olarak anlatılacaktır.

Talep edilirse 5. haftada bir gezi de düzenlenebilmektedir. Gezinin düzenlenebileceği yerlerin isimleri yukarıda geçmektedir, bu yerler dışında farklı mekanlarda geziye dahil edilebilir.

Temel fotoğraf eğitimini tekrar almak, diğer fotoğraf kursları ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz;

Gaziemir Fotoğrafçılık Kursu /

http://www.erturgutsanatmerkezi.com/izmir-muzik-kursu/fotograf-kursu-izmir.html